Masach TECH MS511-20S Shielded enclosure silver aluminium 1 pc
MPN
MS511-20S
Brand
Masach TECH
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Israel
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
90 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 51.10mm
Enclosure Width 38.40mm
Enclosure Height 6.50mm
Colour Silver
Protection Rating None
Content 1
Dimensions (L x W x H) 51.10 x 38.40 x 6.50 mm