Masach TECH MS378-10S Shielded enclosure EMI/RFI-Abschirmung 1 pc
MPN
MS378-10S
Brand
Masach TECH
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Israel
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
96 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 37.80mm
Enclosure Width 21.60mm
Enclosure Height 3.00mm
Colour Silver
Protection Rating None
Content 1
Dimensions (L x W x H) 37.80 x 21.60 x 3.00 mm