Masach TECH MS312-10S Shielded enclosure EMI/RFI-Attenuation 1 pc
MPN
MS312-10S
Brand
Masach TECH
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Israel
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
90 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 31.20mm
Enclosure Width 30.00mm
Enclosure Height 5.00mm
Colour Silver
Protection Rating None
Content 1
Dimensions (L x W x H) 31.20 x 30.00 x 5.00 mm