Masach TECH MS263-10S EMI/RFI shielding enclosure Steel Silver
MPN
MS263-10S
Brand
Masach TECH
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Israel
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
95 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 26.30mm
Enclosure Width 16.80mm
Enclosure Height 4.50mm
Colour Silver
Protection Rating None
Content 1
Dimensions (L x W x H) 26.30 x 16.80 x 4.50 mm