Masach TECH MS168-10S EMI/RFI shielded enclosure 1 pc aluminium conductive
MPN
MS168-10S
Brand
Masach TECH
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Israel
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
66 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 16.80mm
Enclosure Width 13.50mm
Enclosure Height 5.00mm
Colour Silver
Protection Rating None
Content 1
Dimensions (L x W x H) 16.80 x 13.50 x 5.00 mm