ForgeFix 100HDWASH5 Flat Washer Heavy-Duty ZP M5 Bag 100
Image Representative of Range
MPN
100HDWASH5
Brand
ForgeFix
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Taiwan
  • Free UK shipping available
View Full Product Range (7)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 4 working days
  • For thread: M5
  • Inside diameter min.: 5.3mm
  • Inside diameter max.: 5.48mm
  • Outside diameter min.: 9.64mm
  • Outside diameter max.: 10.0mm
  • Thickness min.: 0.9mm