Faithfull FAIPP550PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(2) 5.50mm OL:92mm WL:55mm
MPN
FAIPP550PRO
5 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP550PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 5.5mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm