Faithfull FAIPP400PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(2) 4.00mm OL:75mm WL:42mm
MPN
FAIPP400PRO
20 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP400PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 4.0mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm