Faithfull FAIPP350PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(2) 3.50mm OL:70mm WL:37mm
MPN
FAIPP350PRO
20 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP350PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 3.5mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm