Faithfull FAIPP300PRO Pro HSS Jobber Drill Bits (2) Pack3.00mm OL:60mm WL:30mm
MPN
FAIPP300PRO
50 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP300PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 3.0mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm