Faithfull FAIPP200PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack(3) 2.00mm OL:50mm WL:23mm
MPN
FAIPP200PRO
4 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP200PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 2.0mm.
Pack quantity: 3.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm