Faithfull FAIPP150PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(3) 1.50mm OL:40mm WL:16mm
MPN
FAIPP150PRO
15 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP150PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 1.5mm.
Pack quantity: 3.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm