Faithfull FAIPP1300PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack13.00mm OL:150mm WL:98mm
MPN
FAIPP1300PRO
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 13.0mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm