Faithfull FAIPP1300COB Professional Cobalt Jobber Drill Bit Pre Packed 13.0mm
MPN
FAIPP1300COB
China
View Full Product Range (27)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 13.0mm.
Overall Length:
Working Length:
Pack Size: 1.
Type Drill bit
Diameter 1.00mm
Length 34mm