Faithfull FAIPP100COB Professional Cobalt Jobber Drill Bit Pre Packed (2) 1.0mm
MPN
FAIPP100COB
China
View Full Product Range (27)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 1.00mm.
Overall Length:
Working Length:
Pack Size: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.00mm
Length 34mm