Faithfull FAIPP1000PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack10.00mm OL:132mm WL:83mm
MPN
FAIPP1000PRO
China
View Full Product Range (26)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
15 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 10.0mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm