Faithfull FAIJ400PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 4.00mm OL:75mm WL:42mm
MPN
FAIJ400PRO
Brand
Faithfull
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (28)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 10
50 in stock, despatched in 2 working days
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 4.0mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Min Qty MQ10
Working 12mm