Faithfull FAIJ350PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 3.50mm OL:70mm WL:37mm
MPN
FAIJ350PRO
Order in multiples of 10
50 in stock, despatched in 2 working days
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 3.5mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Min Qty MQ10
Working 12mm