Faithfull FAIJ300PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 3.00mm OL:60mm WL:30mm
MPN
FAIJ300PRO
Brand
Faithfull
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (28)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 10
100 in stock, despatched in 2 working days
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 3.0mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Min Qty MQ10
Working 12mm