Faithfull FAIJ1300PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 13.00mm OL:150mm WL:98mm
MPN
FAIJ1300PRO
Order in multiples of 5
5 in stock, despatched in 2 working days
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 13.0mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Min Qty MQ10
Working 12mm