Faithfull FAIJ1200PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 12.00mm OL:150mm WL:98mm
MPN
FAIJ1200PRO
Order in multiples of 5
20 in stock, despatched in 2 working days
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Min Qty MQ10
Working 12mm