EdgePoint EDGDBGP10350 GP10350 General-Purpose Diamond Blade 350mm
MPN
EDGDBGP10350
The EdgePoint GP10350 General-Purpose Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 350mm
Bore: 25.4mm
Segment Height: 10mm
Segment Width: 3.0mm