EdgePoint EDGDBGP10125 GP10125 General-Purpose Diamond Blade 125mm
MPN
EDGDBGP10125
The EdgePoint GP10125 General-Purpose Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 125mm
Bore: 22.23mm
Segment Height: 10mm
Segment Width: 2.3mm