Digitus DN-10-12U-B 10 inch wall cabinet 12U Black RAL 9005
MPN
DN-10-12U-B
Turkey
View Full Product Range (5)
Qty Was Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
8 available to back orderBack-order availability date - 28/05/2026
Type 10" wall cabinet
Height 592mm
Width 312mm
Depth 300mm