Digitus DN-10-09U-B wall cabinet 9U Black RAL 9005 10 inch IT system cabinet
MPN
DN-10-09U-B
Brand
Digitus
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Turkey
View Full Product Range (5)
Qty Was Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back orderBack order, lead time 14 days
Type 10" wall cabinet
Height 464mm
Width 312mm
Depth 300mm