Digitus DN-10-06U-B 10" wall cabinet Black 6U 10" IT System Cabinet
MPN
DN-10-06U-B
Brand
Digitus
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Turkey
View Full Product Range (5)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
105 in stock, despatched in 4 working days
Type 10" wall cabinet
Height 330mm
Width 312mm
Depth 300mm