Core Plus CORDBGP300 GP300 General-Purpose Hybrid Turbo Diamond Blade 300mm
MPN
CORDBGP300
5 in stock, despatched in 2 working days
The CorePlus GP300 General-Purpose Hybrid Turbo Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 300mm
Bore: 20mm
Segment Height: 15mm
Segment Width: 3.5mm