BOPLA 97173100.HMT1 Filotec Aluminium profile housing ecru 1pc
MPN
97173100.HMT1
Available to back order
Type Treaded casing
Enclosure Length 71.8mm
Enclosure Width 100mm
Enclosure Height 24.4mm
Colour Ecru
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 71.8 x 100 x 24.4 mm