BOPLA 97118220.HMT1 Filotec Casing anodised Aluminium with guide grooves
MPN
97118220.HMT1
7 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 105mm
Enclosure Width 48mm
Enclosure Height 220mm
Colour Aluminium (anodised)
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 105 x 48 x 220 mm