BOPLA 97118160.HMT1 Filotec Casing Aluminium guide grooves anodised
MPN
97118160.HMT1
14 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 105mm
Enclosure Width 48mm
Enclosure Height 160mm
Colour Aluminium (anodised)
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 105 x 48 x 160 mm