BOPLA 97118100.HMT1 Filotec F 1048-100 Aluminium anodised treaded Casing
MPN
97118100.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
11 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 105mm
Enclosure Width 48mm
Enclosure Height 100mm
Colour Aluminium (anodised)
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 105 x 48 x 100 mm