BOPLA 97115160.HMT1 Filotec treaded Aluminium Casing guide grooves
MPN
97115160.HMT1
7 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 105mm
Enclosure Width 32mm
Enclosure Height 160mm
Colour Aluminium (anodised)
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 105 x 32 x 160 mm