BOPLA 84166200.HMT1 Alubos universal Aluminium enclosure black set
MPN
84166200.HMT1
Hungary
View Full Product Range (12)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
12 in stock, despatched in 4 working days
Type Universal enclosure
Material Aluminium
Enclosure Length 169mm
Enclosure Height 52mm
Enclosure Width 200mm
Colour Black (RAL 9005)
Dimensions (L x W x H) 169 x 200 x 52 mm
Inside height 45.8mm
Inside Width 148mm
Internal depth 200mm