BOPLA 84166150.HMT1 Alubos Aluminium Casing IP65 RAL 9005 black
MPN
84166150.HMT1
Hungary
View Full Product Range (21)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
10 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 169mm
Enclosure Width 150mm
Enclosure Height 52mm
Colour Black (RAL 9005)
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 169 x 150 x 52 mm