BOPLA 84136150.HMT1 Alubos Aluminium Casing robust black EMC damping
MPN
84136150.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (21)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
1 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 150mm
Enclosure Width 138mm
Enclosure Height 34mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 150 x 138 x 34 mm