BOPLA 84106150.HMT1 Alubos robust Aluminium case black EMC optimised
MPN
84106150.HMT1
Available to back orderBack order, lead time 8 weeks
Type Treaded casing
Enclosure Length 150mm
Enclosure Width 106mm
Enclosure Height 32mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 150 x 106 x 32 mm