BOPLA 83846150.HMT1 Ecoline Aluminium treaded Casing black ABS covers
MPN
83846150.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (5)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
3 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 80mm
Enclosure Width 150mm
Enclosure Height 42mm
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 80 x 150 x 42 mm