BOPLA 83626150.HMT1 ELPH Casing in Aluminium black ABS 1pc
MPN
83626150.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back order
Type Treaded casing
Enclosure Length 57.5mm
Enclosure Width 150mm
Enclosure Height 22mm
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 57.5 x 150 x 22 mm