BOPLA 83055150.HMT1 Ecoline profile housing anodised Aluminium black ABS
MPN
83055150.HMT1
Hungary
View Full Product Range (5)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
2 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 106mm
Enclosure Width 150mm
Enclosure Height 52mm
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 106 x 150 x 52 mm